.

.

свадба чипка исклучување рамо висока ниска деверуша фустани кратко пред долго назад 2018 на партијата под 100 фустан за млади дами H4142

свадба чипка исклучување рамо висока ниска деверуша фустани кратко пред долго назад 2018 на партијата под 100 фустан

DEN 1207.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10
Тип На Објект:
Деверуша Фустани
Бренд Име:
заводот за социјални дејности среќен ден
Вграден Градник:
Yes
Декорација:
Чипка
Sleeve Должина(cm):
Краток
Силуета:
Висок/Низок
Sleeve Стил:
Редовни
Моден Елемент:
Гроздобер
Деколте:
Брод Вратот
Број На Модел На:
H4142
Половината:
Природни
Фустани Должина:
Колено-Должина
Ткаенина Тип:
Палачинка
Возрасна Група:
Возрасни
Вистински Слики:
No

Стоката во категоријата