.

.

16cm широк 2 yds/многу, sapphire рачно изработени Коса Декорација Широк Еластична Водат Чипка Намали свадба фустан, здолниште чипка намали

16cm широк 2 yds/многу, sapphire рачно изработени Коса Декорација Широк Еластична Водат Чипка Намали свадба фустан,

DEN 119.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Производ:
Чипка
Број На Модел На:
2
Функција:
Еластична,Еко-Пријателски
Декорација:
Чипка
Техника:
Извезена
Ткаенина Тип:
Mesh
Ширина:
16cm
Материјал:
Полиестер / Најлон

Стоката во категоријата