.

.

Жените Подарок збор Сакаат жените Мода Накит Жешка !Светло портокалова стакло бисер 12mm синџир ѓердан поставите ѓердан 18белегзија 7.5 earri

Жените Подарок збор Сакаат жените Мода Накит Жешка !Светло портокалова стакло бисер 12mm синџир ѓердан поставите ѓердан

DEN 177.36

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
T26
Бренд Име:
HUARONGKANGYOU
Повод:
Ангажирање
Обликотшема:
Круг
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Стил:
Тренди
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
4
Пол:
Жените
Материјал:
бисер
Метали Тип:
Цинк Легура
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
Yes
Стил:
DIY накит дизајн
Продажба На Чекање:
1 споделување
мушка боја:
светло портокалова
Мушка големина:
12mm

Стоката во категоријата