.

.

Бесплатен превозот 10pcs/многу Топла Продажба Модни DIY Diy Ѓердани Накит 18mm Метал Snap Копчето Pendant Ѓердани Љубители' Накит

Бесплатен превозот 10pcs/многу Топла Продажба Модни DIY Diy Ѓердани Накит 18mm Метал Snap Копчето Pendant Ѓердани

DEN 251.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
YYSL8005
Приврзоци Тип:
Solitaire
Бренд Име:
Ysawena
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Приврзоци
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата