.

.

BOROSA Златна Боја Freeform Природни Оникс Druzy Кристал Парче Pendant Пломба Природни Пурпурна Кристал Ѓердан WX007-N

BOROSA Златна Боја Freeform Природни Оникс Druzy Кристал Парче Pendant Пломба Природни Пурпурна Кристал Ѓердан WX007-N

DEN 852.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
WX007-N
Пол:
Жените
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Бренд Име:
BOROSA
Обликотшема:
freeform
Метали Тип:
злато боја
Камен големина:
29~44x20~30мм
Дебелина:
Приближно,5~7mm
Тежина:
5.5`9.6g

Стоката во категоријата