.

.

10/100Mbps Оптичките Медиуми Конвертор 4 CH*SC 1 CH*RJ45 Netlink Конвертор 1 CH*SC 1 CH*RJ45 Оптички Влакна Transceiver 1 Пар

10/100Mbps Оптичките Медиуми Конвертор 4 CH*SC 1 CH*RJ45 Netlink Конвертор 1 CH*SC 1 CH*RJ45 Оптички Влакна Transceiver

DEN 1821.12

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
jyttek
Број На Модел На:
JYT-DS1F1T+4F1T
број:
1F1RJ45+4F1RJ45
Преносот Го Оценувате:
10/100Mbps
Пренос на далечина:
20KM
Влакна Порта:
SC Singlemode двојна влакна
Мрежна порта:
RJ45
Работна температура:
0~70 степен
Напојување:
DC5V2A
димензија:
94x70x26mm 165X80X30mm
Бранова должина:
1310nm

Стоката во категоријата