.

.

Праска Розова Професионални Туту Балет Возрасни Девојки Класичната Туту Костим Балет Перформанси Туту За Конкуренција Варијација BT9086

Праска Розова Професионални Туту Балет Возрасни Девојки Класичната Туту Костим Балет Перформанси Туту За Конкуренција

DEN 9816.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
8, XS, S, M, L, XL, XXL, 10, 12, 14, 16, custom made
Бренд Име:
Birsals
Материјал:
Spandex,Полиестер,Најлон
Пол:
Жените
Број На Модел На:
BT9086
Танц Тип:
Балет
is_customized:
Yes
Големина:
XS/S/M/L/XL/2XL for adult,8/10/12/14/16 for child
Други бои произведени:
Yes
Здолништа:
10 слоеви на tulle
Земја на потекло:
Гуангжу,Кина
Возраст Grou:
Возрасни,Девојки,Деца,Жени,Деца
Стил И Употреба:
Перформанси,Competiton,Балет Танц
Улога:
LaEsmeralda,Paquita,Не Quxote,Заспаната Убавица
Материјал:
Spandex,Најлон,Златни Украси,Мека tulles
Назад на Bodice:
Двојно Кука за возрасни големина,Една кука за дете големина

Стоката во категоријата