.

.

Јапонија Увезени Zakka Стил Handpainted Керамички Чаши Црвено Вино Goblet Алкохол Drinkware Порцелански Висок Квалитет Подароци За Пријатели

Јапонија Увезени Zakka Стил Handpainted Керамички Чаши Црвено Вино Goblet Алкохол Drinkware Порцелански Висок Квалитет

DEN 957.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
AD136, AC97, DA32, AG497 ИЛИ 500
Капацитет:
101-200ml
Drinkware Тип:
Чаши
Број На Модел На:
G9057
Тип:
Млеко Филџани
сертификација:
CE / ЕУ
Стил:
Јапонија Стил
Керамички Тип:
порцелански
Материјал:
Керамички
Додатоци:
Со Никој
Спецификација:
1
Функција:
Еко-Пријателски
Обликот:
Никој

Стоката во категоријата