.

.

Топла продажба> 2 бои трговија на големо Мода зелена Природен камен црна, сребрена позлатен змеј Накит earring 5.29 Невестата бесплатен превозот

Топла продажба> 2 бои трговија на големо Мода зелена Природен камен црна, сребрена позлатен змеј Накит earring 5.29

DEN 263.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Главниот Камен Боја:
Црна, Зелена
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
001
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.

Стоката во категоријата