.

.

Нов метал бизнис картичка црна елоксирани нерѓосувачки челик метал картички,црна vip метал картички

Нов метал бизнис картичка црна елоксирани нерѓосувачки челик метал картички,црна vip метал картички

DEN 4045.44

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
80*50mm
Име:
црна изгравирани метални картичка
Материјал:
нерѓосувачки челик,месинг,алуминиум и др
Големина:
85*54mm,80*50mm,77*44mm или како обичај
Дебелина:
0.3 mm
обложено боја:
Мат Црна
Нето влажни/100pcs:
1.5 kg (85*54*0.3 мм)
MOQ:
100pcs
дизајн avaiable:
Ефект:
Црна
Начин на плаќање:
со кредитна картичка,од страна на T/T,преку western union или alipay итн

Стоката во категоријата