.

.

7-40 кориснички 9/11mm Сребро Полиран 316L не ' рѓосувачки челик Јаже линк синџир ѓердани или нараквица женска&mens накит Божиќ Подарок

7-40 кориснички 9/11mm Сребро Полиран 316L не ' рѓосувачки челик Јаже линк синџир ѓердани или нараквица женска&mens

DEN 105.36

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Метална боја:
Главниот Камен Боја:
9mm широк, 11mm широк
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Granny Шик
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Должина:
7-40 Length,9/11mm width
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Геометриски
Пол:
Унисекс
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
Никој
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
Никој
Материјал:
316L не ' Рѓосувачки челик
Компатибилност:
Никој
Тип На Објект:
ѓердан
Ѓердан Тип:
Линк Синџир
Материјал:
316L не ' Рѓосувачки челик
боја:
Сребро.
Пол:
Мажите, Момче
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Продавница тип:
Фабрика Продавница
Големина:
7-40 Length,9/11mm width
Нови:
100% Сите Нови
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Стоката во категоријата