.

.

12pcs сакам хорор филм шарм хривнија galss cabochon хривнија тон сребро.

12pcs сакам хорор филм шарм хривнија galss cabochon хривнија тон сребро.

DEN 791.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Затворач Тип:
Hummer
Материјал:
Метал
Должина:
17cm
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Инсекти
Синџир Тип:
Линк Синџир
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден

Стоката во категоријата