.

.

CITALL 2 парчиња PVC Гума Пред Задниот Браник Работ Заштитник Агол Guard Анти-бришење Нула Налепница за Авто SUV Автомобил Пикап Камион

CITALL 2 парчиња PVC Гума Пред Задниот Браник Работ Заштитник Агол Guard Анти-бришење Нула Налепница за Авто SUV Автомобил

DEN 208.56

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
Модел:
ОЕМ
дизајн:
Цртан филм
Бренд Име:
CITALL
Објектот Ширина:
3cm
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Тип:
Други 3D Налепница
Објектот Должина:
39.5cm
Налепница Сместување:
Целото Тело
категорија:
автомобил браник заштитник
Материјал Тип:
ПВЦ Гума
боја:
чисто црна
Големина:
approx.39.5 x 3cm
Поставување на Возило:
Лево, Десно, Напред, Заден
одговара 1:
за Audi A4 A6 A8 П5 Q7,за Lada Granta Калина 4X4 Largus Priora
Се вклопат 2:
за BMW F01 F10 F30 F35 F18 1 2 3 4 5 6 Серија X3 Х5 П5 Q7 Z4
Одговара 3:
за Форд фокус Kuga Fiesta Mustang Exploror Mondeo Работ Избега Фузија
Одговара 4:
За Chevrolet Niva Impala Aveo Malibu Trax Express
Одговара 5:
За Lexus CT200h GX470 LX470 SC430 ES300h GX460 IS300 RX350 ES350
Одговара 6:
за Мерцедес Бенц A B C E M S Класа, CLA GLK CLS W204 W212 W218 X204

Стоката во категоријата