.

.

Топла продажба> NEW Sterling Silver мазна Бел Опал Мачка Очи Камен Капка Earring стил парична Казна jewe Благородна Природен камен БЕСПЛАТЕН -Br

Топла продажба> NEW Sterling Silver мазна Бел Опал Мачка Очи Камен Капка Earring стил парична Казна jewe Благородна

DEN 231.12

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
mm
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.

Стоката во категоријата