.

.

OEEKOI СТП Кожа Спојувалка за Каиш Торбичка Покрие Случај за Evolveo XtraPhone 5.3 КК/FX520/FX420/XtraPhone 4.5 Q4

OEEKOI СТП Кожа Спојувалка за Каиш Торбичка Покрие Случај за Evolveo XtraPhone 5.3 КК/FX520/FX420/XtraPhone 4.5 Q4

DEN 215.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Материјал:
XtraPhone 4dot5 Q4, FX420, FX520, XtraPhone 5dot3 КК
Бренд Име:
OEEKOI
Големина:
4.3-5.3
дизајн:
Бизнис,Гроздобер
Тип:
Торбичка
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Evolveo
Стил:
СТП Кожа Торбичка Случај
боја:
Црна,Темно кафена,Светло Кафеава
Тип:
Торбичка,Случај,Sleeve,Маска,Coque,Capa,Fundas,Carcasas,Школка
одговара 1:
за Evolveo XtraPhone 5.3 КК/FX520/FX420/XtraPhone 4.5 Q4 Случај

Стоката во категоријата