.

.

Персоналните Име Самовила Ангел Со Ѕвезда Винил Деца Девојка Соба Ѕид Налепница Детска Градинка Соба Ѕид Декоративни Decal Уметност Винил W-97

Персоналните Име Самовила Ангел Со Ѕвезда Винил Деца Девојка Соба Ѕид Налепница Детска Градинка Соба Ѕид Декоративни

DEN 119.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Црна, Сина, Меки розова, Розова, Виолетова, Бела, Друга боја
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Прозорец Налепници
Стил:
Модерна
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Материјал:
Пластични
Спецификација:
Single-piece Package
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Број На Модел На:
W-97

Стоката во категоријата