.

.

7inch led Плоштадот Светла Висок/Низок led фарови светилки drl Пак Светлина H4 Авто за 1987-1995 Jeep Wrangler YJ,1984-2001 Jeep Cherokee XJ

7inch led Плоштадот Светла Висок/Низок led фарови светилки drl Пак Светлина H4 Авто за 1987-1995 Jeep Wrangler YJ,1984-2001

DEN 2520.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Емитуваат Боја:
Бела
Температура На Боја:
6000K
Wattage:
55W
Материјал Тип:
Умре-фрлија алуминиумски Легури,PC Леќа
Објектот Дијаметар:
7inch
Специјални Функции:
Светилки drl
Име На Модел:
HZ90955BA
Надворешни Тестирање И Сертификација:
Dot
Тип На Објект:
Светлата Собрание
Бренд Име:
Athiry
Објектот Тежина:
3kg
Моќност:
55W(Висок зрак),30W(Ниска зрак)
Напон:
10-30VDC
Lumens:
5500lm@Висока Зрак,3000lm@Ниска Зрак
Боја На Темп.:
6000K
Материјал:
Умре-фрлија алуминиумски Легури,PC Леќа
домување:
Црна
живот време:
50000hr
Големина:
7INCH

Стоката во категоријата