.

.

TD02 турбополнач 49173-07502 49173-07504 49173-07505 турбина 0375Q4 0375N0 целосна турбо за Peugeot 207 1.6 HDI 90HP DV6ATED4

TD02 турбополнач 49173-07502 49173-07504 49173-07505 турбина 0375Q4 0375N0 целосна турбо за Peugeot 207 1.6 HDI 90HP

DEN 4728.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Автомобил Производител:
Citroen
Frequence Опсег:
49173-07057 турбополнач
Материјал Тип:
K418
Поставување на Возило:
внесувањето воздух
Име На Модел:
TD02
Објектот Висина:
24cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
23cm
Специјални Функции:
49173-07506 турбина
Модел Година:
2005-
Објектот Тежина:
5kg
Објектот Ширина:
23cm
Модел:
TD02 49173-07528 заврши turbo
1.Дел Број:
49173-07502 , 49173-07503 , 49173-07504 49173-07505 , 49173-07506
2.Дел Број:
49173-07507 49173-07508 ,49173-07516 , 49173-07522 , 49173-07527
1.ОЕМ број:
9657530580 , 9662371080 , 9682881380 9682881780 ,1684949
2.ОЕМ број:
3M5Q-6K682-ДЕ 0375J0 , 0375Q2 , 0375Q5 , 0375Q4 0375N0
3.ОЕМ број:
0375N5 , 0375K5 целосна turbo
1.Одговара за:
Турбо за Ford Fiesta VI - 1.6 TDCI - 90HP - 66KW, моторот код DV6ATED4
2.Одговара за :
Турбо за Форд Фокус II - 1.6 TDCI - 90HP - 66KW, моторот код HHDA
3.Одговара за :
Турбо за Ford Fusion - 1.6 TDCI - 90HP - 66KW, моторот код DV6ATED4
4.Одговара за :
Турбо за Peugeot 207 - 1.6 HDI - 90HP - 66KW, моторот код DV6ATED4

Стоката во категоријата