.

.

конвергирани 100 4F1E еден режим двојна влакна 20km 4 влакна пристаништа 1 ethernet порти влакна медиуми конвертор ethernet switch

конвергирани 100 4F1E еден режим двојна влакна 20km 4 влакна пристаништа 1 ethernet порти влакна медиуми конвертор

DEN 1341.12

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
jyttek
Број На Модел На:
JYT-DS841-20
Растојание на Влакна:
20KM
Растојание на Ethernet:
150m
Тип на Влакна Порти:
4 SC
влакна:
Еден Режим Двојна Влакна
Бранова должина:
1310nm
Стапка на Влакна:
155M основни поени
Стапка на Ethernet:
10/100 основни поени

Стоката во категоријата