.

.

CITALL 2 парчиња PVC гума Злато w/ текстура Пред Задниот Браник Работ Заштитник Агол Guard Анти-бришење Нула Налепница за SUV Автомобил Пикап

CITALL 2 парчиња PVC гума Злато w/ текстура Пред Задниот Браник Работ Заштитник Агол Guard Анти-бришење Нула Налепница

DEN 201.36

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
Модел:
ОЕМ
дизајн:
Цртан филм
Бренд Име:
CITALL
Објектот Ширина:
3
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Тип:
Други 3D Налепница
Објектот Должина:
39.5
Налепница Сместување:
Целото Тело
категорија:
автомобил браник заштитник
Материјал Тип:
ПВЦ Гума
боја:
Злато со текстура
Големина:
approx.39.5 x 3cm
Поставување на Возило:
Лево, Десно, Напред, Заден
одговара 1:
за Nissan Almera Навара Сончево Граница Qashqai Altima Murano Maxima
Се вклопат 2:
за Toyota RAV4 Camry Сиена YARIS Highlander е корола 4Runner
Одговара 3:
за BMW F01 F10 F30 F35 F18 1 2 3 4 5 6 Серија X3 Х5 П5 Q7 Z4
Одговара 4:
за Форд фокус Kuga Fiesta Mustang Exploror Mondeo Работ Избега Фузија
Одговара 5:
за ФОЛКСВАГЕН Поло, Голф Зајакот Jetta Tiguan Буба Passat Caddy
Одговара 6:
за Рено Megane Duster Логан Sandero clio Koleos Сценско

Стоката во категоријата