.

.

2W LED 12V 24V 110V 220V НОЌНИ LED ЅИД ЧИТАЊЕ СВЕТИЛКА

2W LED 12V 24V 110V 220V НОЌНИ LED ЅИД ЧИТАЊЕ СВЕТИЛКА

DEN 144.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Абажур Боја:
црна 85-265v, црна 12v, сребро 12v, сребро 24v, сребро 85-265v, црна 24v
Wattage:
2w 20cm, 2w 30cm, 2w 40cm, 2w 50cm, 2w 60cm, 31-40W, 2w 80cm, 2w 100cm
Температура На Боја:
ТОПЛО БЕЛА 3000K, 6000K БЕЛАТА, НЕУТРАЛНИ БЕЛА 4000K
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Извор На Енергија:
DC
Бренд Име:
FDIK
сертификација:
CE,RoHS,EMC,CCC
Осветлување Област:
1-3square метри
Гаранција:
3 Години
Употреба:
празник
Примена:
Кревет Во Соба
Сенка Тип:
Shadeless
Напон:
24V,12V
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Боја На Каросеријата:
Светло Сива,Црна
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
RGWS2563102
Сенка Ветер:
Надолу
Техника:
обложено
Тело Материјал:
Алуминиум
Е dimmable:
No
Материјал:
Алуминиум
Карактеристики:
МИНИ СВЕТЛИНА, НОЌНИ ЧИТАЊЕ НА СВЕТЛИНАТА,
Број на извори на светлина:
1
Боја На Каросеријата:
Сребро.
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
База Тип:
завртка монтирани круг база
Објект:
НОЌНИ LED ЅИД ЧИТАЊЕ СВЕТИЛКА
Примена:
ЧИТАЊЕ СВЕТЛИНА, ЅИД СВЕТЛИНА, НОЌНИ СВЕТЛИНА
САЈТ:
ЈАХТА,БРОД, БРОД,СПАЛНА СОБА , HOTEL,
Текст:
12V, 24V, 110V,220V
МОНТИРАНИ ТИП:
завртка монтирани
Моќност:
2W
Траење:
30000hours
Прекинувач:
копче за вклучување на база
СВЕТЛОСЕН ЗРАК АГОЛ:
35 степен

Стоката во категоријата