.

.

3D Олеснување Печатење Случај за Леново A5000 Телефон Случај Мека TPU Случаи Покритие За Леново A5000 На 5000 Силиконски Маски За Леново a5000

3D Олеснување Печатење Случај за Леново A5000 Телефон Случај Мека TPU Случаи Покритие За Леново A5000 На 5000 Силиконски

DEN 61.44

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Материјал:
Мека TPU Силикони
Бренд Име:
BEBIRDCASE
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
Леново
Големина:
5.0 inches 140 x 71.4 x 10 mm
Карактеристики:
Моден Насликани 2017 Најновите Ултра Меки Силиконски Телефон Случај Кеси Маска
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Тип:
Монтиран Случај
дизајн:
Цвеќиња,Ткаеше,Симпатична,Спорт,Егзотични,Животински,Сјајна,Апстракт
Состојба:
100% Сосема Нов
Материјал:
Висок Квалитет на Мека TPU Силикони
Стил:
Висок Квалитет На Модни Луксузни Мека Случај 100% Нов Стил
Тежина:
Ultra Thin About 30g
Функција:
Прекрасна Печатени Анти-пропадна Анти-удар Нечистотија-отпорни Мека TPU Телефон Случај
Пад на превозот:
Поддршка
Број На Модел На:
За Леново A5000
Место на Потекло:
Шенжен Кина(malind)
квалитет:
Нови материјали, Одлични/Врвен квалитет
Времето на Пазарот:
2017 Бренд Нови на Пазарот и Топла Продажба

Стоката во категоријата