.

.

Isywaka Продажба Црвено AB Боја 100pcs 4mm Круг Австрија Кристално Мушка Топката Стакло Мушка Лабава Spacer Лежиште за DIY Изработка на Накит

Isywaka Продажба Црвено AB Боја 100pcs 4mm Круг Австрија Кристално Мушка Топката Стакло Мушка Лабава Spacer Лежиште

DEN 30.72

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Isywaka
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
4mm
Објектот Тежина:
10g
Надворешниот Дијаметар:
4mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
4mm
Надворешниот Дијаметар:
4mm

Стоката во категоријата