.

.

Нови Памук, Лен Черепот Фрли Перница Случај Покрие Кревет Соба задното Седиште Половината Перница Дома Коски Перница Опфаќа Перница за ноќта на Вештерките

Нови Памук, Лен Черепот Фрли Перница Случај Покрие Кревет Соба задното Седиште Половината Перница Дома Коски Перница

DEN 119.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
450mm*450mm
is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Портрет
Бренд Име:
КОКО КАНАЛ
Техника:
Ткаени
Материјал:
Лен / Памук
Употреба:
Седиште,Декоративни,Чаир,Автомобил
Шема:
Печатени
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
M0879
Стил:
Други

Стоката во категоријата