.

.

1PC 2-50g Granule Пакување Машина, Чај Пакување Машина, Таблет Мерење Машинско, Тежина на Машина

1PC 2-50g Granule Пакување Машина, Чај Пакување Машина, Таблет Мерење Машинско, Тежина на Машина

DEN 3443.04

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
ZJMZYM
DIY Материјали:
Електрични
Пакет:
Кутија
Број На Модел На:
2-50g
Тип:
Пакување Машина
Напон:
220V
Пакување тежина:
2-50g
машина panel:
Во двете Кинески и англиски
Англиски упатство:
No
is_customized:
Yes
Број На Производ:
h0600
моќност:
180W
Примена:
Електрични Алатка Во Собата, Храна
Број на Парчиња:
1

Стоката во категоријата