.

.

Топла Двојно Штекер Пиење Виси Кокошки Чаши Брадавица Работам Живина Waterer

Топла Двојно Штекер Пиење Виси Кокошки Чаши Брадавица Работам Живина Waterer

DEN 42.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
M
Тип:
Фарма На Животните
Фарма На Животните Тип:
Пилешко
Број На Модел На:
D21618
Бренд Име:
OOTDTY
Материјал:
Пластични

Стоката во категоријата