.

.

60pcs 2-дупки Цртан филм Дрвени Копчето Сликарство Водител на Едрилица Копчиња рачно изработени DIY Материјали за Шиење Деца' Облека и Додатоци

60pcs 2-дупки Цртан филм Дрвени Копчето Сликарство Водител на Едрилица Копчиња рачно изработени DIY Материјали за

DEN 270.72

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Никој
Функција:
Еко-Пријателски,Перат
Техника:
Сликарство
Материјал:
bakelite
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Обликот:
Плоштад
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
DC
Име на производ:
Цртан Филм Едрилица Копчиња
Тип:
flatback 2-дупки копчиња
Ширина:
2.8-3.6 cm
Материјали:
bakelite
Пакет:
60pcs многу
Примена:
Рачно изработени DIY материјали за шиење, детска' облека и додатоци
боја:
бела и сина едрење серија на едрилица
Друг Вид:
flatback 2-дупки копчето
Употреба:
рачно изработени DIYsewing Бебе облека acscessorie

Стоката во категоријата