.

.

на предната лева Врата Заклучување Actuator ЗА Фолксваген ГОЛФ 6 JETTA 5C ПОЛО ШКОДА ЈЕТИ ШКОДА БРЗА ОЕМ 6RD837015,5K1837015B 5K1837015cB

на предната лева Врата Заклучување Actuator ЗА Фолксваген ГОЛФ 6 JETTA 5C ПОЛО ШКОДА ЈЕТИ ШКОДА БРЗА ОЕМ 6RD837015,5K1837015B

DEN 480.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Рачки На Вратите
Другиот Дел Број:
6RD837015A/6RD837015 5K1837015C
Специјални Функции:
6RD 837 015 A/6RD 837 015 5K1 837 015 C
Автомобил модел:
5K1837015B - 5K1837015C - 5K1837015E
Материјал Тип:
6RD 837 015 A/6RD 837 015 5K1 837 015 C
Објектот Должина:
1inch
Објектот Тежина:
0.4kg
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Висина:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Производителот Дел Број:
6RD 837 015 A/6RD 837 015 5K1 837 015 C
Бренд Име:
LARATH
Име На Модел:
6RD 837 015 A/6RD 837 015 5K1 837 015 C
Осветленост Дел Број:
5K1837015B 5K1837015cB
Модел Година:
6RD 837 015 A/6RD 837 015 5K1 837 015 C
Земја/Регион на Производство:
6RD 837 015 A/6RD 837 015 5K1 837 015 C
Поставување на Возило:
Пред Лево
Осветленост Дел Број:
6RD 837 015 A/6RD 837 015
Другиот Дел Број:
5K1 837 015
Производителот Дел Број:
5K1837015
Тип:
Заклучување На Вратата Активатори Latch
1:
6RD837015
2:
за Поло Шкода Yeti Заклучување на Вратата Latch Actuator
3:
за ФОЛКСВАГЕН Golf MK6 MK7 Passat B7
4:
За Голф 6
5:
за JETTA 5C ПОЛО ШКОДА ЈЕТИ ШКОДА БРЗО

Стоката во категоријата