.

.

Багаж Заштитник 3D Пеперутка Печати Еластична Водат Задебелување на Багаж Заштитна Маска се Применуваат за 18-30 Инчен Количка Случај

Багаж Заштитник 3D Пеперутка Печати Еластична Водат Задебелување на Багаж Заштитна Маска се Применуваат за 18-30 Инчен

DEN 551.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Патување Додатоци
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Бренд Име:
Dispalang
Патување Додатоци:
Багаж Коли
Главен Материјал:
Полиестер
Објектот Должина:
44cm
Објектот Тежина:
0.2kg
Објектот Ширина:
27cm
Материјал Состав:
97%полиестер+3%spandex
Објектот Висина:
65cm
Број На Модел На:
Количка случај маска
Мали Димензии:
Се применува за 18-22 инчен куфер
Средната големина:
Се применува за 22-26 инчен куфер
Голема Големина:
Се применува за 26-30 инчен куфер
Големина:
According to your suitcase size to choose
Водоотпорен:
Yes
Функција:
Заштитна торба куфер
куфер:
18-30 Инчен Куфер Торба
Пакување:
на polybag за секое парче
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата