.

.

Топла продажба> измена на 12-13mm слатководни бисер црна барок earring Невестата накит бесплатен превозот

Топла продажба> измена на 12-13mm слатководни бисер црна барок earring Невестата накит бесплатен превозот

DEN 232.56

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
006
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Материјал:
бисер
Метали Тип:
сребро позлатен
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
a:
добро

Стоката во категоријата