.

.

2018 Мода Жените Легура Lapponian Хердер Куче Накит Поставите Љубители Позлатен Сребрен Лим Куче Накит Поставите Пад на Превозот

2018 Мода Жените Легура Lapponian Хердер Куче Накит Поставите Љубители Позлатен Сребрен Лим Куче Накит Поставите Пад

DEN 167.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Број На Модел На:
KTZ1173
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан/Обетки
Бренд Име:
sykesha
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жени,љубовници'
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Материјал:
Легура

Стоката во категоријата