.

.

2pc 26x16cm да се Шие На 3d Цвет Печ Флорални Везени Applique Закрпи За Облека, Облека Parches Bordados Ropa AC0819

2pc 26x16cm да се Шие На 3d Цвет Печ Флорални Везени Applique Закрпи За Облека, Облека Parches Bordados Ropa AC0819

DEN 791.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
26x16 cm
Техника:
Извезена
Стил:
Шие-На
Функција:
Еко-Пријателски,рачно изработени,3D
Број На Модел На:
AC0819
Тип На Производ:
Закрпи
Тип На Објект:
Печ, Чипка Applique, Мотив,Шиење Прибор, Прибор За Шиење
Функција:
Еко-Пријателски, се Шие на, Везени, 3d
Шема:
Цвет, Фабрика, Флорални
Опсегот:
Облека, Облека, Фустан, Облека, Прибор За Шиење,Материјали За Шиење
Големина:
26x16cm
Секој Оглас Вклучува:
2 КОМПЈУТЕР

Стоката во категоријата