.

.

Памук Јапонија Стил Топло Цар Големина 3 еез 4pcs Twill Реактивен Печатење Постелнина Поставите Домати Печатени Прекривки Покрие Поставите Црвено Квалитет

Памук Јапонија Стил Топло Цар Големина 3 еез 4pcs Twill Реактивен Печатење Постелнина Поставите Домати Печатени

DEN 2107.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
single size, double size, king size
is_customized:
no
Пополнување:
Никој
Ткаенина Count:
40
тема count:
200TC
Количина:
3 еез
Техника:
Реактивен Печатење
Употреба:
Дома
Шема:
Печатени
Постојаност На Боја (Одделение):
Националните Стандарди
одделение:
Квалификуван
Шаблон Тип:
Растенијата
Тип:
Прекривки Покрие Сет(Без Утешителот)
Стил:
Јапонија Стил
Материјал:
100% Памук
Ткаенина Густина:
133X72
Тежина:
4300g
Број На Модел На:
cg011
Апликација Големина:
3 големини

Стоката во категоријата