.

.

5 Бои, Супер! BLUBOO Picasso 4G Случај, Моден Бизнис Магнетски затворач висококвалитетна Кожа Ексклузивни Случај За BLUBOO Пикасо

5 Бои, Супер! BLUBOO Picasso 4G Случај, Моден Бизнис Магнетски затворач висококвалитетна Кожа Ексклузивни Случај За

DEN 102.96

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Мало Пакет:
Yes
Функција:
Потпирачот,Со Картичка Џеб,Анти-удар
Бренд Име:
Maxred
дизајн:
бизнис
Карактеристики:
Флип Кожа
Тип:
Флип Случај
Големина:
100% Perfectly Match
Компатибилен Бренд:
BLUBOO
боја:
ЦрнаШампањ златоРозоваRose redКралска сина
фабрика:
Yes
во парк:
Yes
Место на Потекло:
Guangdong,Кина
Is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Случај за Bluboo Picasso 4G
Тип:
Случај

Стоката во категоријата