.

.

Мултифункционален Проширување Одбор DHT11 LM35 Температура Влажност На ООН

Мултифункционален Проширување Одбор DHT11 LM35 Температура Влажност На ООН

DEN 88.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
Мултифункционален Проширување Одбор
Бренд Име:
HAILANGNIAO
Компатибилен Марка/Модел:
Никој

Стоката во категоријата