.

.

Луксузна Џеб Види Комунизмот Значка Советскиот Sickle Чекан Стил Механичка Рака Ликвидација Steampunk Синџир Бронза/Сребрена Мажи Жени

Луксузна Џеб Види Комунизмот Значка Советскиот Sickle Чекан Стил Механичка Рака Ликвидација Steampunk Синџир Бронза/Сребрена

DEN 372.24

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Унисекс
Dial Прозорец Материјал Тип:
Акрилик
Рамки Функција:
Стационарни
Dial Материјал Тип:
Акрилик
Број На Модел На:
P2083C
Рамки Материјал Тип:
Легура
Бренд Име:
YISUYA
Стил:
Fashion & Неврзан
Состојба:
Нов со ознаки
Движење:
Механичка Рака Правец
Функција:
ретро
Отпорност На Вода Длабочина:
0m
Dial Дијаметар:
0.047 m
Dial Екранот:
Аналогни
Случај Обликот:
Круг
200000137:
200001559

Стоката во категоријата