.

.

DF 3 дупка автомобилската водоотпорен авто конектор, efi серија, вклучувајќи терминали и печат водоотпорен приклучување

DF 3 дупка автомобилската водоотпорен авто конектор, efi серија, вклучувајќи терминали и печат водоотпорен приклучување

DEN 236.16

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Објектот Големина:
NO
Име На Модел:
3Pins
Напон:
12V
Од Моќ:
NO
Специјални Функции:
произведено во Кина
Автомобил Направи:
Мали автомобили
Материјал Тип:
Најлон, бакар
Објектот Тежина:
1kg

Стоката во категоријата