.

.

креативни симулација круг очи мачка lifelike жолта шема мачка кукла подарок за 25x20x11cm

креативни симулација круг очи мачка lifelike жолта шема мачка кукла подарок за 25x20x11cm

DEN 2736.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Модел,DIY
Предупредување:
no
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Тип:
DIY Прилагодување
Пополнување:
Квалитетот Струготини
Материјал:
Вистинска Кожа
Животни:
Мачки
Број На Модел На:
25x11x20cm
Форма:
мачка
Тема:
Играчка

Стоката во категоријата