.

.

Нови Пристигнување,24pcs Шарени Пластични Божиќ Дрво Декорација Топката ,Свадба Партија Материјали,Бесплатен превозот.

Нови Пристигнување,24pcs Шарени Пластични Божиќ Дрво Декорација Топката ,Свадба Партија Материјали,Бесплатен превозот.

DEN 357.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тема:
Маскота
Стил:
Модерна
Бренд Име:
Halojaju
Материјал:
Пластични
is_customized:
yes
боја:
сина,розова,зелена,сребро,puple,црвена
Големина:
Дијаметар
Име:
свадба партија декорација
Употреба:
партија материјали
Број На Модел На:
Настан & Партија Материјали
Тип:
Божиќ Декорација Supplie
Божиќ Ставка Type:
Елката Украс

Стоката во категоријата