.

.

Компресија калапи мотоцикл маска за Јамаха YZFR1 2000 2001 жолто црно бела обтекател комплет YZF R1 00 01 BA117

Компресија калапи мотоцикл маска за Јамаха YZFR1 2000 2001 жолто црно бела обтекател комплет YZF R1 00 01 BA117

DEN 9000.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Висина:
50cm
Бренд Име:
MOTOBSMC
Име На Модел:
CBA117
Објектот Ширина:
55cm
Motobike Направи:
Јамаха
Објектот Должина:
85cm
Материјал Тип:
ABS Пластика
Објектот Тежина:
9kg
калапи:
компресија
Година:
2000 2001
боја:
исто како на сликата покажува

Стоката во категоријата