.

.

M6*16 M6x16 M6*20 M6x20 M6*25 M6x25 M6*40 M6x40 304 од не ' Рѓосувачки Челик 304ss DIN7 GB119 Цилиндар Солидна Локација Dowel Паралелно Pin

M6*16 M6x16 M6*20 M6x20 M6*25 M6x25 M6*40 M6x40 304 од не ' Рѓосувачки Челик 304ss DIN7 GB119 Цилиндар Солидна Локација

DEN 140.16

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Дијаметар:
10Pcs M6x16, 10Pcs M6x20, 10Pcs M6x25, 5Pcs M6x40
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
M6x16 M6x20 M6x25 M6x40
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Иглички

Стоката во категоријата