.

.

Злато Starburst Топката Хривнија Камен Монистра Водат Влакно Редење Хривнија B15110616

Злато Starburst Топката Хривнија Камен Монистра Водат Влакно Редење Хривнија B15110616

DEN 840.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Метална боја:
A, B, C, D, E
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
MUDULLA
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Должина:
18cm
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Лице
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици

Стоката во категоријата