.

.

7/8 цвеќиња серија висок квалитет печатени полиестер лента 10 метри,DIY рачно изработени материјали,свадбен подарок заврши,10Y582

7/8 цвеќиња серија висок квалитет печатени полиестер лента 10 метри,DIY рачно изработени материјали,свадбен подарок

DEN 60.48

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Производ:
Панделки
Бренд Име:
Дејвид додатоци
Техника:
Печатени
Ширина:
7/8
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Материјал:
100% Полиестер
Стил:
Единствен Лик
Шема:
Полна Боја
Шема:
Други
Место на Потекло:
Кина(Копно)

Стоката во категоријата