.

.

Природни Длабоко Морето и Океанот Бисер во Прав Чиста Seawater Белење на Зацврстување 260g Свој Маска Салон за Убавина Опрема

Природни Длабоко Морето и Океанот Бисер во Прав Чиста Seawater Белење на Зацврстување 260g Свој Маска Салон за Убавина

DEN 451.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Третман & Маска
Пол:
Унисекс
Тип:
Пилинг Маска
Функција:
Третман На Акни,Белење
Употреба:
Целото Лице
Состојка:
бисер
НЕТО-WT.:
280g
Формулирањето:
кал
Број На Модел На:
Други

Стоката во категоријата