.

.

S5 Цртан филм Слики Телефон Случај за Галакси S5 Мода Кожа Случај за Samsung Галакси S5 i9600 G900 Флип Паричникот Покрие Со Стенд

S5 Цртан филм Слики Телефон Случај за Галакси S5 Мода Кожа Случај за Samsung Галакси S5 i9600 G900 Флип Паричникот

DEN 103.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S5
Бренд Име:
снег welkin
Карактеристики:
кожен паричник случај
Тип:
Флип Случај
дизајн:
Ткаеше
Времето на Пазарот:
2016 Година Нови Пристигнување
функција 1:
паричникот застане на функцијата + картичка
Карактеристика 2:
Подарок за Жена мажите девојки
Стилот 1:
Мода, Симпатична, Луксузни,Елегантна
Стил 2:
Моден Секси Девојка И Тигар Шема СТП Кожа Флип Случај
Пад на превозот:
Поддршка
квалитет:
А+++++
Број На Модел На:
За Samsung Галакси S5 I9600 G900

Стоката во категоријата