.

.

Бесплатен превозот IP68 водоотпорен led модули DC12V 3 led rgb модули smd5050 падна во DMX512 предводена од модули

Бесплатен превозот IP68 водоотпорен led модули DC12V 3 led rgb модули smd5050 падна во DMX512 предводена од модули

DEN 961.92

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
RGB
Тип На Објект:
LED Модули
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Напон:
12V
Должина:
1
Карактеристики:
Голема
Висина:
1
Ширина:
1
Број На Модел На:
led драјвер модул
Бренд Име:
Aixy

Стоката во категоријата