.

.

Нови Геологијата Компас Воена Војската Отворено Кампување Истражување Мултифункционален Врвен Квалитет

Нови Геологијата Компас Воена Војската Отворено Кампување Истражување Мултифункционален Врвен Квалитет

DEN 359.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
260019
DIY Материјали:
Дрво
Бренд Име:
AIBOULLY
Излез Тип На:
за
боја:
Како слик прикажани
Состојба:
Нови
Потекло:
Кина
сертификација:
CE
Материјал:
Алуминиум легура
Dial Дијаметар:
5.8 cm/ 2.2 во
Големина:
approx. 8.5 * 7.3 * 3cm/ 3.3 * 2.8
Тежина:
200g
SKU:
260019

Стоката во категоријата