.

.

Трговија на големо Мода Злато-Бела боја Круг CZ Стилски Pendant Ѓердан

Трговија на големо Мода Злато-Бела боја Круг CZ Стилски Pendant Ѓердан

DEN 85.68

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Метална боја:
Злато-боја, Платина Позлатен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
25mm
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
455MM
Метали Тип:
Злато Позлатен
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
KUD0380
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата