.

.

Моден Цртан филм Слики Кожа Случај за Samsung Галакси Аце 4 Ace4 G357FZ G357 Флип Паричникот Покрие Со Карта Сопствениците Телефон Случаи

Моден Цртан филм Слики Кожа Случај за Samsung Галакси Аце 4 Ace4 G357FZ G357 Флип Паричникот Покрие Со Карта Сопствениците

DEN 103.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Samsung
Бренд Име:
снег welkin
Карактеристики:
кожен паричник случај
Тип:
Флип Случај
дизајн:
Ткаеше
Времето на Пазарот:
2016 Година Нови Пристигнување
функција 1:
паричникот застане на функцијата + картичка
Карактеристика 2:
Подарок за Жена мажите девојки
Стилот 1:
Мода, Симпатична, Луксузни,Елегантна
Стил 2:
Моден Секси Девојка И Тигар Шема СТП Кожа Флип Случај
Пад на превозот:
Поддршка
квалитет:
А+++++
Број На Модел На:
за Samsung Галакси Аце 4 Ace4 G357FZ G357

Стоката во категоријата