.

.

Топла производ 5W КОЧАН лер песна светлината за store/трговски центар осветлување светилка Боја бела/топло бела Место светло Песна висок квалитет

Топла производ 5W КОЧАН лер песна светлината за store/трговски центар осветлување светилка Боја бела/топло бела Место

DEN 2414.40

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела
Боја На Каросеријата:
Црна, Бела
Тип На Објект:
Песна Осветлување
Бренд Име:
Aixy
Употреба:
празник
Гаранција:
две годишна гаранција
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Wattage:
5W
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Заврши:
Полиран Челик
Стил:
Арт Деко
База Тип:
Оптоварување
Е dimmable:
No
Напон:
110V,120V,130V,220V,230V,240V,260V
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
pendant песна светлина
Напон:
85-265V
боја:
топло/ладно бела

Стоката во категоријата